Bournemouth 19

BEST OF BREED : TOPLISS Mrs T E Beresford Night Class
Dog CC : EYEINGTON Mr & Mrs S & J Meadowdale Storm Trooper
Res Dog CC : TOPLISS Mrs T E Sh Ch Beresford Night Train
Bitch CC : TOPLISS Mrs T E Beresford Night Class
Res Bitch CC : WILDSMITH, Mr & Mrs S & M & BROWN Ms E & G Trimere Tickle Me Fancy
Best Puppy : MITCHELL Mr & Mrs D & J Peasblossom Xanti
Best Veteran : WALLIS, Mr & Mrs D & P & LEVENE Miss A Torbeck Penrhyn Bay
Best Special Beginner :
Judge: Mrs K Woodward

Class MPD (1 Entries) Abs: 0
1st: HOLMAN Mrs C Roqfolly Jumpin Jack Flash
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

PD (2 Entries) Abs: 0
1st: MITCHELL Mr & Mrs D & J Peasblossom Xanti
2nd: WHITE Miss J L Peasblossom Xenon
3rd:
Res:
VHC:

JD (3 Entries) Abs: 1
1st: GRAY Mr & Mrs N & S Trimere Time Tracker
2nd: GLASS Mrs E Gunring My Boy
3rd:
Res:
VHC:

YD NO ENTRIES

GD NO ENTRIES

PGD (2 Entries) Abs: 0
1st: OSBOURNE Mr P W Pendarlow Peter Pan With Braego
2nd: HOLMAN Mrs C Roqfolly Endeavour for Artycreath
3rd:
Res:
VHC:

MdLD NO ENTRIES

LD (4 Entries) Abs: 0
1st: EYEINGTON Mr & Mrs S & J Meadowdale Storm Trooper
2nd: ALLEN, Mr A C & SAVELL Mrs C Plaiglen All That Jazz With Allenie
3rd: TAUBMAN Mrs K C Meonstoke Hawthorn
Res: DAVIS Mrs S J Madisarmar Big Apple
VHC:

OD (2 Entries) Abs: 1
1st: TOPLISS Mrs T E Sh Ch Beresford Night Train
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

VD (1 Entries) Abs: 0
1st: WALLIS, Mr & Mrs D & P & LEVENE Miss A Torbeck Penrhyn Bay
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

SBD/B NO ENTRIES

MPB (2 Entries) Abs: 0
1st: EYEINGTON Mrs J Meadowdale Rita Ora
2nd: WILLIAMS, Mrs J & TOUBLIC Mrs D Cobhay Fancy Phlox
3rd:
Res:
VHC:

Class PB (1 Entries) Abs: 0
1st: TOPLISS Mrs T E Beresford Guiding Light
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

Class JB (2 Entries) Abs: 0
1st: CROUCH Mrs A E Trimere Timeless With Kassan
2nd: COX Mrs R E & Mr N S Petranella Fleur De Lily Avec Tiroen
3rd:
Res:
VHC:

Class YB (3 Entries) Abs: 0
1st: MITCHELL Mr & Mrs D & J Peasblossom Vienna
2nd: SHOVEL Mr M J & Mrs J V Tiverstone Petit Muscat
3rd: CROUCH Mrs A E Trimere Timeless With Kassan
Res:
VHC:

GB (1 Entries) Abs: 0
1st: MITCHELL Mr & Mrs D & J Peasblossom Whisper
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

PGB (4 Entries) Abs: 1
1st: ROWLINSON Mrs E Peasblossom Untamed
2nd: WEST Mrs D Grosbreuil Abricot Regal
3rd: OSBOURNE Mr P W Petranella Exclusive With Braego
Res:
VHC:

MdLB (4 Entries) Abs: 1
1st: TOPLISS Mrs T E Beresford Night Class
2nd: HANCOCK Mrs L Meadowdale Jedi of Hanknight
3rd: WILLIAMS, Mrs J & TOUBLIC Mrs D Cobhay Dazzling Azalea
Res:
VHC:

LB (5 Entries) Abs: 0
1st: WILDSMITH, Mr & Mrs S & M & BROWN Ms E & G Trimere Tickle Me Fancy
2nd: TOPLISS Mrs T E Lordsett Uptown Girl At Beresford (Imp)
3rd: SHOVEL Mr M J & Mrs J V Tiverstone Bess Pool
Res: WEST Mrs D Meonstoke Cherry Blossom At Grosbreuil
VHC: RAMSHAW Mr & Mrs G G & J Calvdale Classic Blend

OB (5 Entries) Abs: 0
1st: MITCHELL, Mr & Mrs D J & PAYNE Mr K Peasblossom Ophelia
2nd: WEST Mrs D Meonstoke Cherry Blossom At Grosbreuil
3rd: WALLIS, Mr & Mrs D & P & LEVENE Miss A Petranella The Real Deal Of Pendarlow
Res: WILLIAMS, Mrs J & TOUBLIC Mrs D Cobhay Dazzling Azalea
VHC: RAMSHAW Mr & Mrs G G & J Calvdale Classic Blend

VB (2 Entries) Abs: 1
1st: SCOTTING Mr N & Mrs B Kingsheath Angelina Love at Recondy
2nd:
3rd:
Res:
VHC: