GSOW 19

GSOW19

DCC - SH CH DEXBENELLA ATTICUS FINCH (MR S & MRS W WALKER)

RDCC - SH CH ART-WAVES STANDING OVATION FOR ALLENIE (IMP SWE) (MR R P & MRS C BOTT & SAVELL)
BCC - PLAIGLEN DAZZLED BY ALLENIE (MR A C, MR G T & MS F ALLEN & GLENDINNING)
RBCC - KENNAIR I AM I SAID (MR K T & MRS C M GREEN)
BOB - SH CH DEXBENELLA ATTICUS FINCH (MR S & MRS W WALKER)
BP - CARLYQUINN KISSES OF FIRE (MRS H COKELL)
BV - OLLIWA RUTHLESS WITH TRIMERE (MISS S J CORBETT)
Judge: Mrs P Williams

Minor Puppy - Dog
Entries: 2 Absentees: 0
1ST BETHRYN EL TORO DE CAYO COCO (MS K & MISS B HOLT)
2ND EASTFALLA ON TIME AT SHERSONA (MRS S FRUSHER)

Puppy - Dog
Entries: 4 Absentees: 1
1ST KENNAIR DIAMOND GEEZER (MR K T & MRS C M GREEN)
2ND ROQFOLLY JUMPIN JACK FLASH (MRS C HOLMAN)
3RD TIGERROCK OCELLATUS (MR D & MISS G THOMAS)

Novice - Dog
Entries: 3 Absentees: 0
1ST KENNAIR DIAMOND GEEZER (MR K T & MRS C M GREEN)
2ND TIGERROCK SUPER TED (MR D & MISS G THOMAS)

Post Graduate - Dog
Entries: 4 Absentees: 2
1ST PENDARLOW DENAHI (MR J & MRS S KEIGHLEY)
2ND ROQFOLLY ENDEAVOUR FOR ARTYCREATH (MRS C HOLMAN)

Limit - Dog
Entries: 3 Absentees: 1
1ST TERNSPRINGER BAND MAN AT REULEMILL (G D CLARKE)
2ND TRIMERE TICKS THE BOX AT MUJASCAL SHCM (MISS J A SUCH)

Open - Dog
Entries: 5 Absentees: 0
1ST SH CH DEXBENELLA ATTICUS FINCH (MR S & MRS W WALKER)
2ND SH CH ART-WAVES STANDING OVATION FOR ALLENIE (IMP SWE) (MR R P & MRS C BOTT & SAVELL)
3RD SH CH/NL CH TRIMERE TOTAL MAHEM DUTCH JUNIOR CH, JWW'15 (MR J W & MR K AKERBOOM & VAN DER SCHAAF)
RES AUST SUP CH SANDICAM ROYAL ESCORT (IMP AUST) (MR E & MR C CASEY & CAVALLO)
VHC SH CH BERESFORD NIGHT TRAIN (MRS T E TOPLISS)

Veteran - Dog
Entries: 1 Absentees: 0
1ST ROQFOLLY SPECTRE (MRS D MURDOCH)

Minor Puppy - Bitch
Entries: 1 Absentees: 0
1ST BETHRYN SEA OF TRANQUILITY (MS K & MISS B HOLT)

Puppy - Bitch
Entries: 4 Absentees: 0
1ST CARLYQUINN KISSES OF FIRE (MRS H COKELL)
2ND GLEADSBURY DYNAMITE (MRS C A HOUSE)
3RD COBHAY FANCY PHLOX (MRS J, MRS D & MISS P WILLIAMS & TOUBLIC)
RES EASTFALLA TIME TO TANGO (MR M & MRS J GUEST)

Junior - Bitch
Entries: 3 Absentees: 0
1ST TRIMERE TAYLOR SWIFT (MISS S J CORBETT)
2ND TRIMERE TIMELESS WITH KASSAN (MRS A E CROUCH)
3RD COBHAY FANCY PHLOX (MRS J, MRS D & MISS P WILLIAMS & TOUBLIC)

Novice - Bitch
Entries: 1 Absentees: 0
1ST GLEADSBURY DYNAMITE (MRS C A HOUSE)

Graduate - Bitch
Entries: 6 Absentees: 1
1ST CLENTONIAN PICTURE PERFECT (MR R & MRS J REYNOLDS)
2ND EASTRIDING SHEER LOVE FOR SANDICAM (MR E & MR C CASEY & CAVALLO)
3RD COBHAY FANCY PHLOX (MRS J, MRS D & MISS P WILLIAMS & TOUBLIC)
RES SPUFFING TANQUERAY (MRS J WEYMAN)
VHC GUNRING APRIL LADY AT ASHRING (MRS D & MR P PARR)

Post Graduate - Bitch
Entries: 5 Absentees: 2
1ST CALVDALE STOWAWAY MAGIC JW (MR & MRS M CALVERT)
2ND MISS BONES TAMAAM OF BETHRYN (IMP POL) (MS K & MISS B HOLT)
3RD COBHAY DAZZLING AZALEA (MRS J, MRS D & MISS P WILLIAMS & TOUBLIC)

Limit - Bitch
Entries: 9 Absentees: 1
1ST PLAIGLEN DAZZLED BY ALLENIE (MR A C, MR G T & MS F ALLEN & GLENDINNING)
2ND BERESFORD NIGHT NURSE AT DEXBENELLA (MR S & MRS W WALKER)
3RD TEIGNVALLEY DIAVARI (MRS L & MRS C CROUCHER & HILL)
RES CALVDALE RAG NYMPH (MRS S & MR G J GIBSON)
VHC CHERISHYM CELANEO (MR P & MRS Y RICHARDSON & TERRY-RICHARDSON)

Open - Bitch
Entries: 9 Absentees: 2
1ST KENNAIR I AM I SAID (MR K T & MRS C M GREEN)
2ND SH CH TRIMERE TICKET MAID (MISS S J CORBETT)
3RD SH CH BERESFORD NIGHT CLASS (MRS T E TOPLISS)
RES CALVDALE BEAUTIFUL ROMANCE J W (MR & MRS M CALVERT)
VHC JOROBADEN TEAL AT SYFERSPRING (MRS S CLARK)

Veteran - Bitch
Entries: 2 Absentees: 0
1ST OLLIWA RUTHLESS WITH TRIMERE (MISS S J CORBETT)
2ND MOMPESSON ROYAL FLUSH (MR R & MRS J REYNOLDS)