WINDSOR 18

BEST OF BREED : 7909 CORBETT Miss S J Sh Ch Trimere Ticket Maid
Best Dog : 7940 TOPLISS Mrs T E Beresford Black Tie
Res Best Dog : 7951 WOODBRIDGE Mrs C M Crackerjanne Court Jester
Best Bitch : 7909 CORBETT Miss S J Sh Ch Trimere Ticket Maid
Res Best Bitch : 7941 TOPLISS Mrs T E Beresford Night Class
Best Puppy : 7932 SHOVEL Mr M J & Mrs J V Tiverstone Petit Muscat
Best Veteran : 7920 GLENDINNING Ms F Sh Ch Plaiglen Hustle
Best Special Beginner : 7922 HAWKES Mr R Meonstoke Elderflower

WINDSOR 18

Judge Daniel Lambert

Class 2610 VD/B (4 Entries) Abs: 0
1st: 7920 GLENDINNING Ms F Sh Ch Plaiglen Hustle
2nd: 7947 WILDSMITH Mrs M & Mr S Trimere Time Trail With Sandiebeck Sh.CM
3rd: 7938 TAUBMAN Mrs K C Peasblossom Geisha at Meonstoke
Res: 7924 HUGHES, Mr & Mrs J & M & HUGHES Misses A & K Celgarn Next Chapter With Melkami
VHC:

Class 2611 PD (1 Entries) Abs: 0
1st: 7911 DUNSDON Ms T M Meadowdale Luther Vandross At Seaspring
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

Class 2612 JD (1 Entries) Abs: 0
1st: 7939 TOPLISS Mrs T E Beresford Night Train
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

Class 2613 PGD (4 Entries) Abs: 1
1st: 7951 WOODBRIDGE Mrs C M Crackerjanne Court Jester
2nd: 7921 GLENDINNING Ms F Plaiglen Beaters Bstylish
3rd: 7934 SUCH Miss J A Trimere Ticks The Box At Mujascal Sh.CM
Res:
VHC:

Class 2614 LD (3 Entries) Abs: 1
1st: 7940 TOPLISS Mrs T E Beresford Black Tie
2nd: 7936 TAUBMAN Mrs K C Meonstoke Hawthorn
3rd:
Res:
VHC:

Class 2615 OD (2 Entries) Abs: 1
1st: 7905 BOTT, Mr R P & SAVELL Mrs C Sh Ch Art-wave's Standing Ovation For Allenie (Imp
2nd:
3rd:
Res:
VHC:

Class 2616 GCD/B (4 Entries) Abs: 1
1st: 7944 WEYMAN Mrs J Spuffing Rioja
2nd: 7948 WILLIAMS, Mrs J & TOUBLIC Mrs D Cobhay Dazzling Azalea
3rd:
Res:
VHC:

Class 2617 SBD/B (3 Entries) Abs: 0
1st: 7922 HAWKES Mr R Meonstoke Elderflower
2nd: 7930 SANDERS Mr P Meonstoke Angelica
3rd:
Res:
VHC:

Class 2618 PB (3 Entries) Abs: 1
1st: 7932 SHOVEL Mr M J & Mrs J V Tiverstone Petit Muscat
2nd: 7926 KIBBY Mrs J Tiverstone Ladys Delight
3rd:
Res:
VHC:

Class 2619 JB (4 Entries) Abs: 0
1st: 7941 TOPLISS Mrs T E Beresford Night Class
2nd: 7931 SHERLOCK Mrs T A Tigerrock Cadburys Twix
3rd: 7922 HAWKES Mr R Meonstoke Elderflower
Res: 7930 SANDERS Mr P Meonstoke Angelica
VHC:

Class 2620 PGB (10 Entries) Abs: 2
1st: 7946 WILDSMITH, Mr & Mrs S & M & BROWN E & G Trimere Tickle Me Fancy
2nd: 7908 CORBETT Miss S J Trimere Ticatboo
3rd: 7925 HUGHES, Mr & Mrs J & M & HUGHES Misses A & K Celgarn Magdalena With Melkami
Res: 7949 WILSON Miss Z Zawspring Summer Honey
VHC: 7942 WEST Mrs D Grosbreuil Abricot Regal

Class 2621 LB (7 Entries) Abs: 0
1st: 7912 DUNSDON Ms T M Seaspring Becalmed
2nd: 7933 SHOVEL Mr M J & Mrs J V Tiverstone Bess Pool
3rd: 7943 WEST Mrs D Meonstoke Cherry Blossom At Grosbreuil
Res: 7923 HIPGRAVE Mrs L Ternspringer Jazz Singer
VHC: 7950 WILSON Miss Z Peasblossom Luna At Zawspring Sh.CM

Class 2622 OB (1 Entries) Abs: 0
1st: 7909 CORBETT Miss S J Sh Ch Trimere Ticket Maid
2nd:
3rd:
Res:
VHC: